عرضه کنندگان تراورتن کرم عباس آباد صادراتی در ایران

تراورتن را به طور خلاصه نوعی سنگ آهک متخلخل معرفی می کنند که در دسته سنگ های تزئینی ساختمان قرار می گیرد. نکته شایان ذکر، این است که سنگ تراورتن از تنوع فوق العاده ای برخوردار بوده و به اشکال گوناگون فرآوری می شود. تراورتن عباس آباد از بهترین های این گروه از سنگ ها بوده؛ و قابلیت صیقل پذیری بالایی نسبت به همتایان خود دارد. با توجه به آنچه بیان شد؛ بدیهی است که عرضه کنندگان تراورتن کرم عباس آباد صادراتی ایران، این محصول را با قیمت های مختلفی به فروش برسانند.

تراورتن عباس آباد

برترین کارخانه عرضه تراورتن اعلا

 

تراورتن موج دار اتـشکوهیکی از بخش های مهم هر ساختمانی نمای آن می باشد. این مقوله هر دو قسمت نمای خارجی و داخلی را در بر می گیرد.
امرزوه از محصولات متنوعی جهت زیباسازی نمای ساختمان استفاده می کنند؛ اما به نظر می رسد که سنگ های تزئینی همواره جایگاه ویژه ای داشته باشند.

یکی از بهترین، شیک ترین و جالب توجه ترین سنگ های دکوراتیو، سنگ تراورتن می باشد. این محصول در دسته سنگ های رسوبی قرار گرفته؛ و بافتی متخلخل همراه با رنگ های متنوع دارد. خطوط نواری شکل، این سنگ را به یکی از زیباترین مصالح نماسازی تبدیل کرده است.

ناگفته نماند که سنگ تراورتن پس از استخراج نیاز به فرآوری و آماده سازی دارد. از این رو کارخانه های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. با توجه به تنوع این کالا و تعداد زیاد کارخانه ها، صحبت کردن در رابطه با برترین کارخانه عرضه سنگ تراورتن اعلا مشکل خواهد بود. به عنوان مثال برخی از تولیدی های برتر، صرفاً به عرضه تراورتن سفید اشتغال دارند.

مرکز فروش سنگ تراورتن نما درجه یک

خرید فروش تراورتن نما درجه یک بخشی از بازار لوازم نازک کاری ساختمان را به خود اختصاص داده است. همان گونه که می دانیم؛ این سنگ ها تنوع فوق العاده ای از لحاظ طرح و رنگ دارند. انتخاب نوع سنگ تا حدودی سلیقه ای بوده؛ و به شرایط محل مورد نظر نیز بستگی دارد.

مرکز فروش سنگ تراورتن نما درجه یک، انواع مختلف این محصول ساختمانی را با قیمت های گوناگون عرضه می کند. برخی از این قبیل مراکز نیز به عرضه ارقام خاصی از تراورتن می پردازند. به عنوان مثال می توان به فروشگاه تراورتن شکلاتی اشاره کرد.

سنگ تراورتن قرمز آذر شهر

 


به طور معمول تراورتن نما، سنگی با زمینه روشن و رگه های رنگی است. اما اصلی ترین رنگ های آن عبارتند از:

 • سفید
 • نقره ای
 • کرم
 • شکلاتی
 • لیمویی
 • قرمز
 • مشکی

تجارت مستقیم انواع تراورتن کرم با کیفیت

کوپ تراورتن کرم

تراورتن کرم رنگ به میزان بالایی در بخش های مختلف ساختمان ها استفاده می شود. چرا که رنگ کرم به راحتی با رنگ های دیگر هماهنگی پیدا کرده و با اکثر فضاها سازگار است.
سنگ تراورتن را حاصل رسوبات به جا مانده از چشمه های آب گرم دانسته اند. گازهای موجود در این آب ها، باعث ایجاد حفره هایی بر روی این سنگ ها شده اند.

تراورتن کرم

تجارت مستقیم انواع سنگ تراورتن باکیفیت، توسط کارخانه های معتبر و نمایندگی های مجاز وابسته به آنها صورت می گیرد. شایان ذکر است که ویژگی بارز سنگ های باکیفیت تراورتن، زیبایی، دوام و مقاومت بالای آنها می باشد.
نکته قابل عرض دیگر این است که تراورتن کرم رنگ نیز به نوبه خود انواع مختلفی داشته؛ و از نظر رنگ زمینه، شکل رگه ها و طیف رنگ کرم متنوع است.

بهترین عرضه کننده بدون واسطه سنگ های تراورتن

تراورتن عمده ای از جمله عبارت هایی است که توسط مشتریان مصالح تزئینی در اینترنت جستجو می شود. در این خصوص باید گفت که روش های زیادی برای خرید عمده سنگ های تراورتن وجود دارد. اما بهترین راه برای تهیه این مصالح به میزان بالا و با قیمت مناسب، مراجعه به عرضه کنندگان بدون واسطه این سنگ ها می باشد.
تولید کنندگان و نمایندگی های معتبر پخش در صدر بهترین عرضه کننده های مستقیم سنگ تراورتن قرار گرفته اند.

لازم به ذکر است که علاوه بر روش های سنتی تجارت، امروزه فروش مستقیم و بدون واسطه سنگ های تزئینی از طریق اینترنت نیز انجام می گیرد. البته پیش از انجام هر گونه معامله آنلاین یا غیر حضوری باید از اعتبار سایت اطمینان حاصل کرد.

چگونه تراورتن با کیفیت را انتخاب کنیم؟

تراورتن با کیفیت

به طور کلی تراورتن را می توان به عنوان یکی از بهترین، باکیفیت ترین و محبوب ترین سنگ های تزئینی ساختمان معرفی نمود. حال ممکن است؛ این سوال پیش آید که چگونه تراورتن باکیفیت را انتخاب کنیم؟
پیش از پاسخ به این سوال باید گفت که خرید سنگ نامرغوب و غیر اصل می تواند؛ خسارات مالی قابل توجهی به دنبال داشته باشد. این مسئله ای است؛ که مشتریان بارها با آن مواجه شده اند.

مهم ترین ویژگی های سنگ تراورتن اصل و باکیفیت عبارتند از:

 • مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی مختلف
 • مقاوم در برابر رطوبت
 • استحکام بالا
 • طول عمر بالا
 • صیقل پذیری خوب
 • ظاهر طبیعی و مناسب

به این ترتیب در هنگام انتخاب یا خرید چنین سنگ هایی، باید به موارد ذکر شده در بالا دقت کرد. اما مهم ترین نکته در مورد چگونگی انتخاب تراورتن باکیفیت، مراجعه به مراکز معتبر است.

معرفی ارزان ترین قیمت سنگ تراورتن با بهترین کیفیت

انواع تراورتن صادراتی از بهترین کیفیت ممکن برخوردار می باشند. صادرات این محصولات به خودی خود نشان دهنده درجه بالای مرغوبیت آنهاست. اما علاوه بر کیفیت، قیمت سنگ تراورتن نیز به نوبه خود مهم است.
به عبارت دیگر هر خریداری به دنبال بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می باشد.

عوامل زیر می توانند؛ تعیین کننده قیمت سنگ تراورتن باشند:

 • اصالت و محل استخراج سنگ
 • محل تولید یا فرآوری سنگ تراورتن
 • نوع سنگ و طیف رنگ های موجود در آن
 • طرح و شکل ظاهری شنگ تراورتن (موج دار، بی موج و …)
 • مارک یا برند محصول
 • دوام، استحکام و میزان مقاومت سنگ دکورایتیو
 • نحوه بسته بندی و عرضه سنگ تراورتن
 • محل فروش سنگ های تزئینی

سایت های اینترنتی معتبر فعال در حوزه فروش عمده سنگ های تزئینی را می توان به عنوان بهترین عرضه کنندگان سنگ تراورتن باکیفیت و ارزان قیمت معرفی نمود.

پخش تراورتن کرم عباس آباد با قیمت باور نکردنی

پخش تراورتن کرم عباس آباد با قیمت باور نکردنیشرکت تراورتن عباس آباد، را می توان به عنوان یکی از بهترین پخش کنندگان تراورتن مرغوب معرفی کرد. به عبارت بهتر، تراورتن عباس آباد از بهترین های حوزه خود بوده و طرفداران زیادی دارد. زیرا از کیفیت مطلوب و زیبایی بی نظیری برخوردار می باشد. یکی از مهم ترین مشخصات این نوع تراورتن، داشتن سطحی صاف با صیقلی بالاست.
شایان ذکر است که سنگ تراورتن عباس آباد به نوبه خود تنوع دارد. مثلاً می توان به نمونه های کرم رنگ این سنگ ها اشاره کرد.
در مراکز معتبر خرید مصالح تزئینی ساختمان، شاهد پخش تراورتن کرم عباس آباد با قیمت های باور نکردنی هستیم.

علاوه بر مسئله زیبایی، مهم ترین خواص سنگ تراورتن را می توان این گونه خلاصه کرد:

 • عایق سرما، گرما و صدا
 • جذب بالای مصالحی مثل سیمان
 • داشتن فاصه مولکولی (تخلخل)
 • به خوبی انبساط و انقباض پیدا می کنند.
امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
لعل کیان
راه های ارتباطی:
سید احمد حسینی: 09181664015
کتایون احمدی: 09188662449
پاسخگویی تلگرام: 09188662449
پاسخگویی واتس اپ: 09188662449
پست الکترونیکی: Info@apadanakianstone.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *